Adma płacze „Bez łez”

Opublikowano: 27/02/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Bardzo osobisty kawałek otrzymaliśmy dziś od Admy. Osobisty i mglisty w swoim przekazie zarazem. Co wiemy na pewno, to że wersy odnoszą się do kogoś, kogo nie ma już z nami fizycznie. Możemy jedynie spekulować, kto jest adresatem słów Admy, natomiast jeśli sama autorka pozostawiła to jako niedopowiedzenie, najwyraźniej miało to pozostać jej słodką tajemnicą i my to szanujemy.

Na pytanie o genezę utworu, Adma odpowiada: „Zapytano mnie kiedyś podczas wywiadu „czy są takie przeżycia, po których czujesz pustkę? „Bez Łez” jest właśnie o tym. O człowieku, którego nie da się zastąpić, o ranach, które nigdy się nie zagoją, o pustych pokojach, których nikt inny nie wypełni i o miłości, która zawsze pozostaje żywa.”

„Bez łez” jest luźnym singlem. Zaskoczeniem jest pojawienie się w nim Bonsona, świeżo upieczonego reprezentanta Def Jam Polska, który w ostatnim czasie jest na językach ludzi dość często. Szczecinianin bardzo dobrze wpasował się w stylistykę kawałka, która jest dość zbieżna z jego poczynaniami muzycznymi.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: