Almost Famous 2 ukaże się jednak nieco później

Opublikowano: 15/09/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W ten piątek ukazać miał się wyczekiwany, drugi album zespołu Almost Famous. Odpowiedzialny za wydanie płyty Bonsona, Laikike1, Soulpeta i DJ’a Eproma label Def Jam Recordings Poland poinformował jednak, że data premiery „Almost Famous 2” uległa przesunięciu. Na szczęście, jedynie o dwa tygodnie.

Zatem, o tyle, co nic! Wszakże pierwsze zapowiedzi drugiego albumu Almost Famous otrzymaliśmy już w grudniu 2k19. Wtedy właśnie Bonson, Laikike1, Soulpete i DJ Eprom wypuścili singiel „AF11”. Z kolei 2020 jaki był, taki był. Kolejne więc doniesienia na temat „Almost Famous 2” otrzymaliśmy dopiero w pierwszym miesiącu bieżącego roku. W tamtym czasie również dowiedzieliśmy się, że „AF2” ukaże się już w pełni oficjalnie, a wydawcą jest Def Jam Recordings Poland. Chwilę później natomiast dowiedzieliśmy się, Bons, Laik i Pete drugą wspólną płytę skończyli już nagrywać. W wakacje natomiast Panowie zabrali nas na „Powertrip” mający stanowić ostatnią prostą do wrześniowej premiery „AF2”. Następnie zespół Almost Famous zapewnił nam niezłą „Musztrę”, po których z kolei nastąpiły „Decyzje”.

Ostatnią z nich jest ta dotycząca premiery albumu „Almost Famous 2”. Obecnie zaplanowaną na 1 października. Powód jest prozaiczny. Tłocznia, normalnie… Informację tą przekazała w dniu dzisiejszym wytwórnia Def Jam Recordings Poland. W naszej opinii nie ma jedna zbyt dużych powodów do narzekania. Czekamy przecież na płytę, którą wspólnie nagrali Bonson, Laikike1, Soulpete oraz DJ Eprom i jeśli mielibyśmy poczekać jeszcze i kolejne miesiące, to i tak przekonani jesteśmy, że warto. Przecież to Almost Famous, normalnie…

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: