Almost Famous wjeżdżają z klipem do numeru „Bandera”

Opublikowano: 29/10/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zespół Almost Famous przed miesiącem wydał swój drugi, niezmiernie mocno wyczekiwany przez słuchaczy album. Dzisiaj natomiast Bonson, Laikike1 & Soulpete zaprezentowali kolejny teledysk promujący płytę „AF2”.

„AF2” okazało się być albumem równie, lub nawet jeszcze bardziej udanym niż poprzednim. Tak czy inaczej, Bonson, Laikike1 & Soulpete z olbrzymią pomocą DJ Eproma oczekiwania fanów wobec drugiej odsłony projektu Almost Famous spełnili całkowicie. Materiał niesamowicie zażarł również na koncertach, które Damian, Marcin i Piotr zagrali przez dwa weekendy z rzędu we wszystkich większych miastach w kraju. Wiemy, bo na jednym z nich byliśmy również.

Teraz natomiast, namiastkę tego, co działo się podczas „AF On Tour” poczuć możemy odpalając klip do kawałka „Bandera”. Co prawda, tego rozpierdolu, jaki zapewnił nam zespół Almost Famous na żywo jeszcze raz w ten sposób nie przeżyjemy, jednak ten koncertowy klip autorstwa „GrzVideos” i tak całkiem udanie oddaje klimat, który panował podczas tegorocznego tourne Bonsa, Laika i Pete’a.

„Tam, gdzie znajdziecie drugi album, stoi już nowa forteca: wyższa, mocniejsza i pełna nowych rozwiązań, które odkryliśmy eksperymentując z zadziorną formą. Nie dajcie się zwieść kotłującej nawałnicy: jest chaotyczna tylko na pozór, a jej krzykliwe, energetyzujące przejawy to efekty starannie przemyślanych zabiegów. Warsztatowo sięgnęliśmy po do tej pory nieznane nam narzędzia, okiełznaliśmy ich wymagania i obdarowani nowym wymiarem swobody spuściliśmy ze smyczy drapieżną fascynację. Wchodzicie tu na własną odpowiedzialność: wnętrze zachwyca, ale zasady są nasze”.

Almost Famous o swojej drugiej płycie.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: