Anderson .Paak zaprezentował premierowy utwór z nowego albumu

Opublikowano: 06/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W zeszłym miesiącu spadła na nas informacja, że nowy album Anderson .Paaka jest praktycznie skończony, obecnie przechodzi fazę masteringu, oraz że w ważną rolę w powstaniu materiału odegrał Dr. Dre. Wszystko widać było na rzeczy, gdyż właśnie otrzymaliśmy pierwszy singiel zwiastujący kalifornijskiego rapera, wokalisty, producenta i instrumentalisty.

I co ciekawe, utwór zatytułowany „Til It’s Over” oprócz tego, że na ten moment dostępny jest jedynie za pośrednictwem iTunes to wykorzystany również został w całości nowej reklamie jednej z produktów Apple.

Reklamy bardzo fajnej dodajmy, spokojnie mogącej służyć jako pełnoprawny klip do „Til It’s Over”. Występuje w niej FKA twigs – brytyjska wokalistka i producentka oraz  tancerka o hiszpańsko-jamajskich korzeniach, a za jej reżyserią stoi Spike Jonze – reżyser (m.in. „Być jak John Malkovich”) i producent filmowy, twórca wielu teledysków (m.in. dla Beastie Boys, The Chemical Brothers, Fat Boy Slima czy R.E.M. i Sonic Youth).

W tym roku miną dwa lata od ostatniego wydawnictwa Anderson .Paaka jakim był krążek „Yes Lawd!” nagrany z producentem Knxwledgem jako duet NxWorries. Odnośnie nowego wydawnictwa otrzymaliśmy jedynie zapewnienie, że ukaże się w tym roku!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: