Będzie wspólny numer Eminema, Dr. Dre i Mike’a WiLL Made-It?

Opublikowano: 23/01/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

No na to wygląda obserwując instagramowe konta wyżej wymienionych.  Jako pierwszy nowiną, że spędza czas w studiu z Eminem i Dr.’em Dre podzielił się Mike WiLL Made-It. Następnie uczynił to również Marshall Mathers, ale po kolei. 

Rozchwytywany ostatnimi czasy producent na Instagramie umieścił swoje zdjęcie w studiu. Nie byłoby w tym nic niecodziennego, gdyby nie opis zdjęcia przez niego dokonany, oraz fakt, że zdjęcie wykonano w studiu mieszczącym się przy 8 Mile West w Detroit!

https://www.instagram.com/p/BeQO-SRnUub/?taken-by=mikewillmadeit

Z kim powinien kojarzyć się Wam ten adres, pewnie jesteśmy, że wiecie. Tak jak i że znacie utwór, którego refren został sparafrazowany przez Mike’a w opisie powyższego zdjęcia.

Następny był, jak wspomnieliśmy Eminem. Raper z kolei zamieścił zdjęcie (z tego samego studia!) ze swoim wieloletnim przyjacielem współpracownikiem Dr.’em Dre. Opatrzone zostało one krótkim acz treściwym „Still Aftermath” sugerującym nam, że współpraca z Dre ma się dobrze i panowie ani myślą o jej zakończeniu.

No i na koniec wszelkie wątpliwości, że Eminem, Dr. DreMike WiLL Made-It są razem w studiu rozwinął ten ostatni zamieszczając krótkie video, na którym widzimy już całą trójkę. Z filmiku tego dowiemy się też, który z panów jest „real mother fucking hip hop”,a który z nich jest „fake hip hop”.

https://www.instagram.com/p/BeRmg1Gnj6o/?taken-by=mikewillmadeit

Ok, żarty żartami ale widać, że coś jest jest na rzeczy! I my na te rzeczy czekamy!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: