Bonson z drugim singlem zwiastującym nowy solowy album

Opublikowano: 18/12/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Chcesz mnie poznać” stanowi drugi singiel wraz z klipem zwiastujący zapowiedziany na styczeń krążek zatytułowany „Postanawia umrzeć”. Emocjonalny tekst Bonsona uzupełnia refren w wykonaniu wokalistki Romy, a mocno gitarowy podkład jest zasługą Pelo.

Warstwa muzyczna skomponowana do numeru „Chcesz mnie poznać” jest zarazem jedynym beatem, który nie wyszedł  spod ręki KPSN-a, który odpowiedzialny jest produkcję pozostałych jedenastu numerów na płycie. Zamiast tego otrzymujemy mocno „żywy” podkład, w którym na pierwszy plan wysuwają się parte gitary elektrycznej autorstwa Kamila Sarnickiego oraz gitary basowej w wykonaniu Bartosza Jurgiela. Rytm numeru na perkusji wybija Tomasz „Nawrot” Nawrocki, a organiczne brzmienie dopełniają syntezatory obsługiwane przez Michała „Majku” Urbana oraz instrumenty klawiszowe w wykonaniu Piotra „Pelo” Gołdycha, który odpowiedzialny jest również za aranżację „Chcesz mnie poznać”.

W teledysku, za którego realizację odpowiadają Piotr Gołdych & Michał Bączyński zamieszczono fragment koncertu live Bonsona wspieranego przez Romę, który w całości obejrzeć będziemy mogli jedynie na płycie DVD, która dostępna jest jedynie w preorderze w pakiecie z albumem „Postanawia umrzeć”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: