„Co ludzie powiedzą” na nowy singiel od Dwóch Sławów?

Opublikowano: 19/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Rado Radosny i Astek przygotowali świąteczną niespodziankę dla słuchaczy. Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem otrzymaliśmy bowiem od Dwóch Sławów pierwszy klip zapowiadający nową płytę, na stronie www.pokoleniex2.com ruszył limitowany preorder piątego studyjnego albumu duetu Dwa Sławy.

Udostępniony w dniu dzisiejszym singiel to wyprodukowany przez LOAA i Gedza kolektyw 808bros numer zatytułowany „Co ludzie powiedzą?” wraz klipem, za którego realizacją stoi Szerszeń. Swojemu nowemu wydawnictwu natomiast Dwa Sławy nadały tytuł „Pokolenie X2”. Astek i Rado przygotowali na nie 13. kawałków oraz bonus track dołączony wersji limitowanej krążka. A jak się zapowiada nowe wydawnictwo dwusławowe? „Sławy znowu na fizyku, jak Skłodowska-Curie. To jest Pokolenie X2. X 2. Prosta matematyka. Przesłuchałaś dwa razy, to nie przesłuchałeś wcale. Metryka do kosza, Pokolenie X2 do odtwarzacza”.

Premiera albumu „Pokolenie X2” zaplanowana została na 24-go stycznia 2020 roku, tracklistę i okładkę znajdziecie poniżej.

dwa_sławy_x2_cover

Dwa Sławy – Pokolenie X2

 1. CO LUDZIE POWIEDZĄ? (PROD. 808BROS)
 2. TWISTER (PROD. SKRYWA)
 3. OSTATNI PUZZEL FEAT. ? (PROD. ?)
 4. PARASOLKI (PROD. ?)
 5. MANGO LASSI FEAT. ? (PROD. ?)
 6. ALFA MONDEO (PROD. ?)
 7. CATCALL (PROD. ?)
 8. POKOLENIE X2 (PROD. ?)
 9. ŻÓŁĆ FEAT.? (PROD. ?)
 10. JBC (PROD. ?)
 11. MUMBLE NO. 5 FEAT. ? (PROD. ?)
 12. W TŁUMIE (PROD. ?)
 13. #HOT16CHALLENGE (PROD. ?)
  BONUS : FAQ (PROD. ?)
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: