Coachella 2017 – echa jednego z ważniejszych festiwali na świecie!

Opublikowano: 18/04/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Odbywający się w Kalifornii, a dokładniej na pustyni Colorado, w dolinie Coachella festiwal jest jednym z ważniejszych, a na pewno jednym z bardziej dochodowych tego typu przedsięwzięć muzycznych na świecie.
Nie dziwi więc, że po dwóch dniach od zakończenia pierwszego weekendu na Coachella Fetival (impreza odbywa się przez trzy weekendy kwietnia) w sieci nadal widnieje bardzo dużo relacji oraz doniesień z Coachella Valley Music and Arts Festival. Doniesienia te w przeważającej mierze dotyczą niespodzianek jacy poszczególni artyści przygotowali dla swoich fanów licznie zgromadzonych pod sceną.

Z pewnością jedną z takim właśnie niespodzianek było zaproszenie przez Dj Snake’a na scenę… Lauryn Hill. Przy niesamowitym aplauzie oraz ku ciesze wszystkich starszych uczestników festiwalu Ms. Hill wykonała m.in. największe hity The Fugees „Ready Or Not” i „Killing Me Softly” oraz pochodzący z solowego repertuaru multiplatynowy singiel „Lost Ones”.

https://www.instagram.com/p/BS8Z_9GhKOP/

Zapraszanie na scenę innych wykonawców jest na Coachella bardzo częstym procederem, gdyż jakoś przez lata odbywania się festiwalu wśród artystów utarł się pogląd, że na Coachelli warto być nawet jeżeli nie ma się na niej zaplanowanego występu. Dzięki temu artyści dla których zaplanowano czas sceniczny podczas danej edycji mogą urozmaicać  swoje występy zaproszeniem na scenę innych artystów. Z patentu tego skorzystał również Schoolboy Q, który w celu wspólnego wykonania kawałka “Telephone Calls” A$AP Rocky’iego oraz Tyler’a The Creator. Ten ostatni zakończył jednak wspólny występ nie całkiem w dobrym humorze…

Ogólnie, zaproszeń do wspólnego koncertowania na Coachella 2017 nie było końca… Między innymi Future z Drake’iem i Travisem Scottem…

lub Drake z Futurem…

albo Rae Sremmurd i Gucci Mane…

Jednak najważniejszym koncertem podczas Coachella 2017 był niewątpliwie (z oczywistych powodów) występ Kendricka Lamara

https://streamable.com/1mn2r

https://streamable.com/a0vql

https://streamable.com/gw60k

 

Ps. Typ, który na Coachella 2017 zawinął festiwalowiczom łącznie 100 telefonów komórkowych(!!!) został już ujęty przez  kalifornijską policję.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: