„Takie czasy” – drugi singiel z projektu Proceente/Metro

Opublikowano: 19/12/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W dniu wczorajszym swoją premierę miał drugi singiel zwiastujący wspólny album Proceente i Metro. Numer „Takie czasy” obrazuje zrealizowany w „świątecznym” nastroju klip, choć jak podkreśla szef Aloha Ent. „nie jest to kolęda, ani tym bardziej świąteczna ballada”.

Inspiracją dla Proceente do nakręcania klipu do numeru „Takie czasy” była książka „Mała Apokalipsa” autorstwa Tadeusza Konwickiego, do której powstały teledysk jest nawiązaniem. Zrealizowanie video powierzone zostało natomiast ekipie Dobrekino Studio. No to podgrzejmy nieco świąteczną atmosferę.

Singiel „Takie czasy” zapowiada album „Kolej podziemna” będący projektem Proceente na beatach Metro, który warszawski raper opisuje w taki oto sposób:

„Kolej Podziemna” podzielona będzie na strony jasną oraz ciemną (wiadomo, wieczny sentyment do klasyki polskiego rapu), „Takie czasy” pojawią się zdecydowanie na stronie ciemnej, obfitującej w żółć prosto z wątroby, a co za tym idzie kalejdoskop osobistych refleksji na temat otaczającej nas rzeczywistości” 

Premiera „Kolei podziemnej” zaplanowana została na pierwszy kwartał 2018 roku.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: