Departament do spraw boom bapu

Opublikowano: 30/01/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jakiś czas temu podzieliliśmy się z Wami naszym odkryciem, czyli kawałkiem „Wypierdol głośniki na balkon” zapowiadającym album Lipsona i Aluisa. Jeśli intro płyty „Departament do spraw boom bapu” przypadł Wam do gustu to mamy dla Was dobrą wiadomość. Materiał jest już w całości w sieci!

Krążek liczy dokładnie 7 kawałków, w których poza Lipsonem gościnnie udzielili się także Zibbster, Cola i Samplospawacz. Jeśli chodzi o bity, całość wyszła oczywiście spod ręki Aluisa.

Tak bezkompromisowego i oldksulowo brzmiącego rapu w Polsce jest jak na lekarstwo. Lipson wydaje się przenosić hardkorową zajawkę prosto z lat ’90 na polskie podwórko. Pytanie tylko jak przyjmie się ona na naszym gruncie, który ostatnio obfite plony daje mocno oddalonym od hip hopu rapopochodnym tworom. Wiemy, że „Departament do spraw boom bapu” na pewno nie w smak jest tworzącym w nowym stylu wykonawcom, którzy już zdążyli poczuć się dotknięci linijkami Lipsona i wypisują do niego wiadomości z pogróżkami. Co na to Lipson? Ma z nich bekę i to chyba jedyna słuszna reakcja w tej sytuacji.

„Departament do spraw boom bapu” wciąż nabyć można w wersji fizycznej, pisząc na adres mailowy: departamentboombapu@gmail.com

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: