DJ Decks wypuszcza klip do numeru z Małachem, Rufuzem i Kalim oraz nowy materiał

Opublikowano: 02/10/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

DJ Decks nie ustępuje z promocją wydanego w czerwcu „Mixtape 6” i wypuszcza kolejny promujący to wydawnictwo klip. Tym razem do numeru, który nagrali Małach, Rufuz oraz Kali.

Klip do numeru zatytułowanego „Zmrok” na YouTube trafił przed dwoma dniami, a za jego realizację odpowiada ekipa 9Liter Filmy. Za trzy dni natomiast swoją premierą będzie miał nowy materiał od DJ’a Decksa. Jest to mixtape „Najlepsi z Najlepszych” przygotowany wraz z DJ’em Taekiem. Więcej o tym projekcie przeczytacie poniżej.

Mixtape „Najlepszy z najlepszych” to jak sama nazwa wskazuje, starannie wyselekcjonowana przez poznańskich dj’ów kompilacja nieśmiertelnych instrumentali w połączeniu z wersami legendarnych raperów, a to wszystko urozmaicone konkretną porcję cutów i scratchy z delikatną domieszką humoru.

foto-dj-decks-dj-teak-najlepsi-z-najlepszych-mixtape-blenderrap

DJ Decks & DJ Taek – Najlepsi z Najlepszych

Mixtape „Najlepsi z najlepszych” powstał również w oparciu o film o tym samym tytule, który jest jednym z ulubionych kinowych pozycji obu djów, ze względu na ich wspólne zamiłowanie do sportu olimpijskiego Taekwondo, które Decks i Taek trenowali wspólnie od najmłodszych lat. Ta długoletnia znajomość i wspólne zamiłowanie do muzyki przełożyło się na powstanie tego niecodziennego projektu dj-skiego.

Premiera materiału zaplanowana została na 5.10.2018, a w przedsprzedaży jest on jeszcze do nabycia w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: