DJ Muggs i Jay Worthy uderzają w duecie

Opublikowano: 13/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

DJ Muggs połączył siły z kolejnym podziemnym raperem. Tym razem jest to Jay Worthy, a efekt tej kooperacji, w postaci albumu „What They Hittin 4”, możemy już sprawdzić. Wraz z teledyskiem do numeru „95” to wydawnictwo promującym.

DJ Muggs i Jay Worthy przedsmak wspólnej, zakrojonej na większą skalę współpracy, zaserwowali nam już przed kilkoma miesiącami singlem „Check In”. Ten numer stanowi jednak zapowiedź kolejnego nadejścia „Soul Assassins”, czego z niecierpliwością wypatrujemy. W międzyczasie jednak The Black Goat postanowił ze współzałożycielem LNDN DRGS stworzył pełnowymiarowy projekt. Wynikiem tego zamysłu jest album „What They Hittin 4” przez duet DJ Muggs x Jay Worthy zaprezentowany w piątek 11 listopada. Z kolei na dzień przed premierą tego materiału w sieci ukazał się promujący to wydawnictwo teledysk obrazujący numer „95”.

„95” to jeden spośród dwunastu utworów, jakie wspólnie stworzyli DJ Muggs i Jay Worthy. Wśród gości na albumie „What They Hittin 4” usłyszymy z kolei także skonektowanego z obozem Griselda T.F.’a oraz MC Eihta, a pełną tracklistę płyty, wraz z odsłuchem, znajdziecie poniżej.

„What They Hittin 4” to trzeci już wyprodukowany przez DJ Muggsa album, jaki ukazał się w tym roku. W poprzednich miesiącach, swoje płyty nagrane na unikatowych i wyjątkowych beatach Lawrence’a Muggeruda zdążyli zaprezentować już Riggz oraz Crimeapple. Taką samą liczbą wydawnictw w 2022 pochwalić może się również Jay Worthy. Reprezentant Bompton w marcu wydał nagrany do spółki z Larrym June’em album „2 P’z in a Pod” z produkcjami od Seana House’a, czyli drugiego współtwórcy London Drugs. Z kolei w sierpniu ukazał materiał pt. „You Take the Credit, We’ll Take the Check”, z warstwą muzyczną w całości przygotowaną przez Harry’ego Frauda. A teraz przyszedł czas na „What They Hittin 4”, pod którym DJ Muggs i Jay Worthy podpisali się już wspólnie.

DJ Muggs x Jay Worthy - What They Hittin 4 - album cover art

DJ Muggs x Jay Worthy – What They Hittin 4

01. We Don’t Die Here
02. 95
03. The Gentleman
04. In New York
05. Thuggin (Psychedelic Ism)
06. Sweet Lies (Kiss The Sky)
07. The Wine Connoisseur feat. T.F.
08. Duccky’s Home feat. Duccky
09. A-Wax & O-Dog feat. MC Eiht
10. This Is It feat. 211
11. I Don’t Wanna Rap
12. Bitch I Miss You

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: