Eldo nowy album wyda w barwach StoproRap

Opublikowano: 20/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W dniu wczorajszym potwierdziły się pogłoski, że Eldo jest drugim, po DJ’u Decksie, zakontraktowanym przez „nowe” StoproRap. O zmianie przez Leszka Kaźmierczaka wytwórni na nową, do końca jednak mówić nie można.

Warto zauważyć bowiem, że jakiś czas temu label StoproRap zakupiony został przez właściciela wytwórni My Music, z którą Eldo związany jest od rewelacyjnego albumu „27” z 2007 roku. Jest to jednak sprawą drugorzędną. Najważniejszym jest, że jeszcze w tym roku otrzymać powinniśmy nowy album Eldo. Wiemy już, że krążek nosić będzie tytuł „Alfa”, prace nad materiałem trwają. Czekamy zatem na więcej informacji na temat dziewiątej solowej płyty Warszawiaka.

W dniu wczorajszym natomiast minęło czternaście lat od wydania krążka „Człowiek, który chciał ukraść alfabet” będące efektem bardzo udanej współpracy Eldoki z producenckim duetem Bitnix. Płyta postrzegana jest jako jedna z lepszych w dyskografii Eldo, a z pewnością jest jedną z najlepszych rzeczy jaka przytrafiła się polskiemu rapowi.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: