Evidence wypuścił instrumentalny materiał

Opublikowano: 20/11/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dobrze, widać, czuję się Evidence w roli beatmakera. Na początku miesiąca wyszedł album-niespodzianka od Brothera Ali w całości nagrany na podkładach, które wyszły spod rąk 1/3 Dilated Peoples, a teraz otrzymaliśmy w pełni instrumentalny materiał będący producenckim popisem EV’a.

Krążek zatytułowany został „Squirrel Tape Instrumentals vol. 1”, wydany został 15-go listopada, a wiewiórki faktycznie są na nim obecne. Odniesień, wśród 26. kawałków zawartych na tym wydawnictwie, do tych leśno-parkowych zwierzątek jest bowiem całkiem sporo. Taki zamysł autora. Instrumentalny krążek Evidence’a to też, jak mówi nam oficjalny opis „Squirrel Tape Instrumentals vol. 1” rzecz idealna do np. nauki czy też prób napisania własnych utworów. Składają się na nią instrumentale pełne emocjonalnych melodii, które z każdym uderzeniem bębna mocniej wprowadzają nas w hipnotyczny, wypełniony nostalgią stan. Co ciekawe, instrumentalny album Evidence’a wydany został jedynie na płycie winylowej oraz kasecie magnetofonowej. Winyle jednak w okładki pakowane są losowo, a co za tym idzie, osoba nabywająca „Squirrel Tape Instrumentals vol. 1” nie wie jaki kolor płyty otrzyma, aż do momentu jej odpakowania. Taka niespodzianka. Znajdziecie ją tutaj.

„Squirrel Tape Instrumentals vol. 1” nie jest pierwszym wydawnictwem Evidence’a, na którym skupia się on jedynie na warstwie muzycznej. Michael Perretta wypuścił wcześniej cztery „kolorowe” mikstejpy: „Yellow Tape Instrumentals” (2004), „Red Tape Instrumentals” (2007), „The Purple Tape Instrumentals” (2008) i „Green Tape Instrumentals” (2013). Teraz przyszedł czas na serię „wiewiórkową”.

Evidence-Squirrel-Tape-Instrumentals-vol.-1-album-cover-art

Evidence – Squirrel Tape Instrumentals vol. 1

1. Real Diamonds 93706
2. Barcelona
3. Trunk Rattle
4. Reset Button
5. Speaker Cabinet
6. Point A to Point B
7. More Coffee
8. Train Tracks
9. Mach
10. Old ASR
11. Layer Cake
12. Pocket Full of Empty
13. Soviet
14. 1998
15. Italian Horror Story
16. G Shock
17. Shark Tank
18. Don’t Change Squirrel
19. Water Torture
20. Eligh
21. Chicago
22. Composer
23. No More Photos
24. Hypnosis
25. Tuff Gong
26. If You Said Goodbye

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: