Freddie Gibbs i Madlib wrzucają pierwszy singiel z płyty „Bandana”

Opublikowano: 20/02/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Dobre wieści dla wszystkich fanów Freddie Gibbsa i Madliba, ich nowy, wspólny album zatytułowany „Bandana”, będący kontynuacja „Pinaty” z 2014r jest ukończony!

Nie całe dwa tygodnie temu na instagramie należącym do Madliba ukazała się fota Lord Quasa siedzącego w domu Mike`a Tysona z informacją, iż jest na etapie legalizacji sampli, zaledwie kilka dni później Gibbs ogłosił poprzez media społecznościowe, że album jest skończony. Własnie ukazał się pierwszy singiel promujący nadchodzący materiał skryty pod tytułem „Flat Tummy Tea”, i trzeba przyznać że jeżeli całość będzie utrzymana na równie wysokim poziomie, wyłania nam się pretendent do zestawienia najlepszych płyt 2019r, a pamiętajmy, że mamy dopiero luty.

Singiel, poza popularnymi serwisami streamingowymi, można nabyć także w wersji fizycznej na wosku za pośrednictwem sklepu rappcats, w dwóch opcjach, w tańszej z czarną okładką zawierający wspomniany track, oraz z białym coverem w limitowanym nakładzie 500szt, gdzie oprócz „Flat Tummy Tea” znajdziemy również tytułowy kawałek „Bandana” wraz z instrumentalem, a także dwa bonusowe beaty „The Calm Before…” i „Belly of the Beast”. 

Freddie Gibbs & Madlib – Flat Tummy Tea 12`

A1 Flat Tummy Tea
A2 Flat Tummy Tea Instrumental
A3 The Calm Before… (Bonus Beat)
B1 Bandana feat. Assassin
B2 Bandana Instrumental
B3 Belly of the Beast (Bonus Beat)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: