HAŁASTRA, Łajzol, Kukon i schafter mają razem „100k Euro”

Opublikowano: 02/02/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

club2020 zdążył już zyskać opinię nieco kontrowersyjnego. A teraz dochodzi do tego jeszcze rozrzutność. Reprezentanci clubu, tym razem w osobach duetu HAŁASTRA oraz Łajzola, Kukona i schaftera, właśnie puścili bowiem „100k Euro”. Ukazując tym samym całkiem nowe oblicze flagowego projektu wytwórni 2020.

Do premiery club2020 pozostał miesiąc z lekkim hakiem. I jak co tydzień, 2020 label serwuje słuchaczom dwie kolejne nowości odsłaniające nie tylko zawartość samej płyty, ale również kulisy tego gwiazdorskiego projektu. Pierwszy czwartek lutego natomiast mija nam przy brzmieniach utworu „100k Euro”. Będącego efektem nieoczywistej kooperacji, za którą stoją HAŁASTRA, Łajzol, Kukon i schafter.

club2020 - 100K EURO - okładka singla

O muzykę do nowego singla club2020 zatroszczyli się z kolei HVLL i Miroff. Do stworzonego przez nich laidbackowego podkładu swoje wersy położyli Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki z duetu HAŁASTRA, Kukon, schafter oraz, w refrenie, Łajzol z ekipy JWP/BC. Efektem tej współpracy jest hipnotyczny i wciągający storytelling potwierdzający dużą, stylistyczną różnorodność, w club2020, panującą.

Wszystkie pozostałe informacje o projekcie club2020, w którym udział biorą również Taco Hemingway, PRO8L3M, OIO, Young Leosia, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, CatchUp, Święty Bass, Atutowy i LOAA, znajdziecie w tym miejscu. Premierę albumu zaplanowano z kolei na 10 marca.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: