Joell Ortiz i Royce 5’9″ razem na beacie Apollo Browna – „Timberlan’d Up”

Opublikowano: 19/09/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Dwóch rzeźników z nieistniejącej już niestety supergrupy Slaughterhouse ponownie razem staje za mikrofonem. Joell Ortiz i Royce Da 5’9″ wspólnie masakrują beat Apollo Browna, czego efektem jest kawałek „Timberlan’d Up” – drugi zwiastun albumu „Mona Lisa”.

Wydawnictwo to stanowi wynik wspólnej studyjnej pracy pochodzącego z Detroit producenta i wychowanego na Brooklynie rapera. Nie jest to już pierwszy raz, gdy Erik Stephens zaprasza do swojego studia jednego rapera by w duecie stworzyć wspólny album. Wspomnijmy chociażby „Trophies” z O.C., „Dice Game” z Guilty Simpsonem, „Blasphemy” z Ras Kassem czy zeszłoroczne „Anchovies”, które beatmaker i DJ stworzył z Planet Asia. „Mona Lisa” jest kolejnym z nich. Apollo Brown & Joell Ortiz premierę swojego wspólnego albumu zapowiedzieli na 26 października nakładem Mello Music Group, a Wy poniżej sprawdzić możecie okładkę i tracklistę tego wydawnictwa. I oczywiście singiel „Timberlan’d Up”, do którego panowie zaprosili swojego dobrego znajomego Nickel Nine’a. I tylko jego, gdyż Royce 5’9″ jest jedynym rapującym gościem na krążku Apollo Browna i Joell Ortiza.

A jeśli komuś beat do tego numeru wydaję się być trochę znajomy, to ma rację. W „Timberland’s Up” słyszycie sampel z „Made You Look” Nasa.  Album w wersji cyfrowej lub też fizyczne wydanie krążka „Mona Lisa” zamówić nabyć możecie w tym miejscu.

Apollo Brown & Joell Ortiz – Mona Lisa

1. Brushstrokes
2. Reflection
3. My Block
4. Cocaine Fingertips
5. Grace of God f. DJ Los
6. That Place
7. Word…
8. Decisions
9. Timberlan’d Up f. Royce Da 5’9
10. Come Back Home
11. Mona Lisa

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: