JWP ujawniło gości urodzinowej imprezy w Progresji!

Opublikowano: 14/11/2019
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Huczne urodziny kolektywu JWP to już tradycja na warszawskiej scenie hiphopowej. Jak co roku artyści zapraszają swoich fanów w nowe miejsce, a tym razem wybór padł na stołeczną Progresję. Podobnie jak w ubiegłych latach Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i DJ Falcon1 zadbali o rozmach wydarzenia. 13 grudnia na bemowskiej scenie zobaczymy więc aż trzy premierowe koncerty, a także występy gości specjalnych, których personalia znajdziecie poniżej.

Fanów alternatywy na pewno ucieszy obecność duetu Syny. Piernikowski i 1988 zadbają o charakterystyczny klimat Filozofii Orientu, znany słuchaczom z dwóch wydanych dotąd longplayów grupy (“Orient” i “Sen”).

Niezapomnianych wrażeń dostarczy też na pewno Wini. Charyzmatyczny szef Stoprocent zatroszczy się o konferansjerską stronę wydarzenia, więc fani jego wywiadów i wyrazistych video-blogów na pewno nie wyjdą z Progresji rozczarowani.

Ukłonem w stronę oldschoolowców będzie występ Wojtasa z WYP3. Pionier polskiego hip-hopu i weteran kieleckiego Wzgórza przyjedzie do Warszawy razem z DJ-em Łapy.

Gościnny line-up zamyka Barto’cut12. Pochodzący z Jastrzębia Zdroju raper wystąpił już na  urodzinach składu w 2018 roku, a kilka miesięcy później został zaliczony w poczet 6. odsłony akcji Młode Wilki serwisu Popkiller.

Na wyjątkową celebrację 23 urodzin stołecznej ekipy składają się też trzy premierowe koncerty projektów spod znaku JWP/BC. W kolejności od daty wydania są to “Blackbook” Erosa i Kosiego, solowy debiut Erosa zatytułowany “Elwis Picasso”, a także “Szum”, czyli mający się wkrótce ukazać nowy longplay w dorobku Jetlagz.

JWP B-DAY

13.12.2019 / godzina: 19.00 – 01.00
Progresja / Warszawa, ul. Fort Wola 22
Bilety: 49/59/69 PLN / https://goingapp.pl/evt/2153322/jwp-b-day

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: