Kolejny polski akcent w line-upie’ie Hip Hop Kemp!

Opublikowano: 14/04/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Organizatorzy czeskiego festiwalu postanowili, że w tym tygodniu odsłona line-up’u będzie całkowicie europejska! Na pierwszy rzut idą nasi rodzimi artyści!  Trzecimi ujawnionymi wykonawcami z Polski jacy wystąpią w tym roku na scenie festiwalu Hip Hop KempW.E.N.A oraz Sarius. Autorzy wspólnie nagranego wraz z producentem Voskovy materiału pt. „Złe Towarzystwo”  zyskanie uznali dzięki działalności przede wszystkim solowej. Teraz ponownie złączą siły aby zagrać wspólny koncert w Hradec Kralove.

Następny rzut to reprezentant Irlandii – Rejjie Snow. Młody raper reprezentuje nowojorską wytwórnię 300 Entertainment, w której kontrakty podpisane mają również m.in. Young Thug, Fetty Wap czy Migos, a sam Rejjie ma już na koncie ponad 6 milionów odsłuchów na YT wypuszczonej w 2013 roku epki „Rejovich” oraz wspólne koncertowe występy z takimi gwiazdami jak Kendrick Lamar czy Joey Bada$$.

Kolejny ujawniony tego dnia wykonawca to ponownie ukłon w stronę wszystkich festiwalowiczów skierowanych na jazzowe brzmienia! Pochodzący z Dusseldorfu a  na co dzień rezydujący w Berlinie Suff Daddy udanie łączy w swoich produkcjach klasyczny hiphop z jazzem, a na kempowej scenie wystąpi w towarzystwie live bandu, co z pewnością ucieszy wszystkich sympatyków żywego grania.

Jako ostatnia, co nie znaczy, że najmniej warta uwagi, ujawniona została pochodzącą z Wielkiej Brytanii, 23 letnia raperka Little Simz. W ciągu stosunkowo krótkiej kariery Little Simz zdążyła wydać już dwa krążki, 4 mixtape’y, 6 EP-ek oraz założyć własną niezależną wytwórnię muzyczną. Zagrała już również bardzo dużą liczbę koncertów, co ostatecznie sprowadziło ją na scenę festiwalu Hip Hop Kemp.

źródło: hhk.pl
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: