„Koniec Końców” – nowa epka od Kuby Knapa

Opublikowano: 04/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Kuba Knap zalicza chyba najbardziej owocny rok w życiu! Po projektach nagranych z Wpierpolem,.WCK, Undą i Renegatami Funku prezentuje kolejną epkę. Tym razem solo na majku, na bitach duet producencki Digger Dogz, czyli Dj Mariano i Smokin.

„Od kiedy zdałem sobie sprawę, że bardzo rzadko bywam na Starówce, zacząłem tam chodzić regularnie. Jednocześnie zgłębiałem warszawską historię, nadrabiałem literaturę i sporo sobie myślałem o tym dziwnym mieście, które przez kilka ostatnich lat zrobiło ze mnie faceta. Będąc wrażliwym człowiekiem mocno odczuwałem zderzenie z pstrokatą, bezmyślną masą, jednocześnie z szacunkiem i współczuciem patrząc na tych, którzy o to miasto faktycznie dbają – dbają i kochają cierpiąc. Trudno jest kochać Warszawę, rozszarpywaną za pozwoleniem, i trudno jej nie kochać kiedy wy żyjecie” – możemy wyczytać w opisie epki „Koniec Końców, która dzisiaj wjechała w całości do odsłuchu na YouTube w postaci bardzo fajnego video.

Kuba Knap na beatach Digger Dogz nagrał osiem numerów. Wśród gości uświadczymy Ryfę Ri, DJ Eproma, DJ Bulba i Piha. Płyta „Koniec Końców” w wersji fizycznej wydana zostanie w ilości zaledwie 500 egzemplarzy dostępnych na internetowym sklepie ekipy WCK/.

Kuba-Knap-Koniec-Końców-okładka

Kuba Knap – Koniec Końców

1. Jeszcze coś – gościnnie Dj Eprom
2. Cierpliwość
3. Ty też możesz powstać – gościnnie Dj Bulb
4. Spacer po kasynie – gitara Kieras
5. Sorry, ziomuś
6. Mezalianse – gościnnie Ryfa
7. Uważność 8. Drogi – gościnnie Pih

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: