Kool G Rap również nagrał na produkcji The Alchemista

Opublikowano: 04/03/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Alan The Chemist jest już u nas stałym gościem. Typ jest bowiem nie do zatrzymania, niestrudzenie dostarczając swoje produkcje kolejnym raperom. Tym razem, na beacie, który wysmażył The Alchemist szanse nagrania zyskał, po raz kolejny, legendarny Kool G Rap.

Kool G Rap na beacie od Mudfoota nagrał numer zatytułowany „Diesel”. Pochodzący z Queens Kool Genius Of Rap jest jednym z pionierów technicznego, skomplikowanego nawijania, czym zasłynął już pod koniec lat osiemdziesiątych jako reprezentant Juicy Crew. Autorowi kultowego „4,5,6” tytuł G.O.A.T. zatem jak najbardziej się należy. Tak jak określenie „ulubiony raper Twojego ulubionego rapera”. Stałe umieszczanie Giancany w pierwszej piątce najlepszych MC wszechczasów świadczy o tym najlepiej.

Z cieszącym się równie dużym uznaniem The Alchemistem natomiast, Kool G Rap miał okazję współpracować już kilka razy wcześniej. Warto w tym miejscu przypomnieć pochodzące z producenckich projektów Wujka Ala takie numery jak „ALC Theme” czy „Problems”. Oboje mają wszakże wspólną zajawkę na mafijne klimaty, gangsterskie kino oraz jazzowe sample. I ponownie Kool G Rap i The Alchemist dają temu wyraz. Tym razem premierowym utworem „Diesel”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: