KRS-One na „Lekcji WOS-u” Młodego

Opublikowano: 19/11/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Na MaxFloRecTV jest już dostępny zapowiadany teledysk Młodego z gościnnym udziałem KRS-One’a. Legendarny The Teacha nieprzypadkowo pojawił się na feacie u polskiego rapera i producenta. Owocna współpraca obu raperów trwa już bowiem kilka lat. Wraz z premierowym numerem „Puste podwórka” do sieci trafił odsłuch całego krążka Młodego pt. „Lekcja WOS-u”. Płyta ukazała się wyłącznie w formie cyfrowej.

Album „Lekcja WOS-u” to 1. płyta Młodego w szeregach MaxFloRec. Artysta znany wcześniej głównie ze składów MeriDialu i Heavy Mental w swojej karierze współpracował już z czołówką polskiej sceny hip-hopowej zarówno jako MC, jak i producent. Ostatnio w tej drugiej roli kooperował z założyciel kultowego Boogie Down Production, produkując w sumie aż 12 tracków na 2 najnowszych albumach Krisa Parkera. W ramach rewanżu KRS-One dograł wokale do jednego z numerów na „Lekcji WOS-u”, a także pojawił się w klipie towarzyszącym utworowi. Za wideo odpowiedzialna jest ekipa 34 UDGS Lab.

Na krążku „Lekcja WOS-u” znalazło się 12 premierowych tracków, do których bity w całości wyprodukował Młody. Oprócz KRS-One’a w nagraniach płyty gościnnie udział wzięli: Kuba Knap, Biak, Aicha oraz Hades. W niektórych numerach słychać cuty, które dorzucili: DJ BRK, DJ Kebs, DJ HWR, The Returners, a do premierowych „Pustych podwórek” DJ Kostek.
„Lekcja WOS-u” dostępna jest już w większości serwisów streamingowych: Album w formie mp3 natomiast zamówić można tylko w MaxFloSklepie.

Młody_-_Lekcja_WOS-u_[okladka_plyty,_projekt_-_Kamil_Bartosz]

Młody – Lekcja WOS-u

1. Intro
2. Themis (cuty: DJ BRK)
3. Jestem pewien ft. Kuba Knap
4. Ludzie na miarę (cuty: DJ Kebs)
5. Tonic (DJ HWR)
6. Stress (cuty: DJ BRK)
7. Przychodzi z wiekiem ft. Aicha
8. Ptasia grypa (cuty: DJ BRK)
9. Kraina niedzielnych bohaterów (cuty: The Returners)
10. Puste podwórka ft. KRS-One (cuty: DJ Kostek)
11. Larwa ft. Hades
12. Victoria ft. Biak

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: