Kuba Knap i Ero oraz donGURALesko w pierwszym singlu i klipie z mixtape’u DJ’a Decksa

Opublikowano: 23/04/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

I jest! Wyczekiwany pierwszy video singiel zwiastujący „Mixtape 6” DJ’a Decksa właśnie został opublikowany. Klip zrealizowany został do połączonych numerów „Prze”, który wspólnie nagrali Kuba Knap i Ero oraz „Styl, rap, bit, pasja” z wybraną zwrotką donGURALesko.

I przyznać trzeba, jest klasa! Za realizację efektownego video odpowiada ekipa 9Liter Filmy, a same kawałki, które w nim słyszymy to bardzo dobra robota zarówno poznańskiego dj’a i producenta jak i zaproszonych przez niego raperów. Po numerze Kuby i Ero słychać, że panowie pracowali nad nim wspólnie i zrobili razem dobry numer na fajnym patencie. No i beat Decksa z soulowym samplem idealnie pasujący do „Prze” styli obu mc’s. W „Styl, rap, bit, pasja” produkcja jest już dużo mocniejsza, bębny walą, a Gural wjeżdża w swoim najlepszym wydaniu. Pozostaje nam czekać z niecierpliwością do 1 czerwca na premierę „Mixtape 6”, gdzie obok DGE usłyszymy w tym numerze jeszcze Fokusa i AbradAba.

DJ Decks – Mixtape 6

1.Gural/Fokus/Abradab – Styl, rap, bit, pasja
2.Solar/Białas – Najstraszliwszy sen
3.Quebonafide/Sitek/Sztoss – Autentyk
4.Grammatik – Szansa
5.Kobik/Bonson/Onar – Ja to widzę tak
6.Małach/Kali/Rufuz – Zmrok
7.Sarius/Oxon – Młody gniewny
8.Vnm/Eripe – Poniedziałek
9.Otsochodzi/Guzior – Paryż
10.Kuba Knap/Ero – Prze
11.Paluch/Borixon – Nie dla dzieci
12.Szpaku/Sheller/Kaz Bałagane – Jakoś idzie

Producencki album DJ’a Decksa na sklepowe półki trafi 1 czerwca, a wydawnictwo już teraz zamawiać można na stronie www.djdecks.pl

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: