Kuba Knap, Kajzer i Psychopads wypuścili album

Opublikowano: 18/06/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Drugi album Kuby Knapa i Kajzera właśnie pojawił się w sieci. Tym razem bity i skrecze na projekt duetu dostarczyli reprezentanci Poznania, Psychopads.

Kuba Knap to jeden z najpłodniejszych raperów w kraju. W 2019 roku wydał aż 6 albumów i subiektywnie chcielibyśmy zauważyć, że ich jakość nie ucierpiała kosztem ilości. Jednym z projektów wypuszczonych przez Kubę 2 lata temu było „Na Rejonie Na Patencie”, nagrane wspólnie z Kajzerem na bitach Bonego Larmesa i DJ’em Lemem za deckami. Dziś premierę ma drugi album Knapsa i Kajzera, ale tym razem z produkcją i skreczami Psychopads.

Materiał nazywa się „Czarne Placki, Białe Mordy” i składa się na niego 10 premierowych utworów. Co ciekawe, ci którzy zamówili preorder solówki Knapa, „NAMAZANE”, dostali tajny gryps z kodem QR, za pomocą którego mogli przesłuchać płytę z Kajzerem i Psychopadsami wcześniej.

Na „Czarnych Plackach, Białych Mordach” nie pojawiają się żadni rapujący goście. Swoją obecność na krążku zaznaczyli za to gitarzyści – Kieras oraz Aleksy. Muzycznie całość utrzymana jest w klasycznym, samplowanym klimacie, a oprócz rapowanych linijek pojawiają się charakterystyczne Knapowe śpiewanki.

Album Knapa, Kajzera i Psychopads zamawiać można na stronie WCK. Wytłoczone zostanie tyle sztuk, ile będzie zamówień.

„Czarne Placki, Białe Mordy” w cyfrze.

Kuba Knap x Kajzer x Psychopads – Czarne Placki, Białe Mordy
1. Daj to na fula teraz
2. Czarne placki, białe mordy (gitara Kieras)
3. Tracenie czasu
4. My ci tego nie powiemy
5. Krety
6. Poznańska premiera
7. Oferty
8. Wojna
9. Mózg na werblu (gitara Aleksy)
10. Stoję sam (gitara Kieras)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: