Kukon „co by się nie działo” zapowiada nowy album

Opublikowano: 28/12/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Kukon zaprezentował kolejny singiel zwiastujący mający ukazać się na początku 2024 roku album „Organic Human”. Tym razem jest to zobrazowany teledyskiem numer pt. „co by się nie działo”, pod którego brzmieniem podpisuje się @Atutowy.

Kukon zapowiada album pt. „Organic Human”. Przed kilkoma dniami pojawił się w sieci trzeci singiel zwiastujące zaplanowane na luty 2024 wydawnictwo. Po otwierającym promocję płyty singlu „aderrall”, w którym gościnnie udzieliła się Brodka, następującym po nim „pls help me”, najnowszym zwiastunem albumu „Organic Human” jest utwór „co by się nie działo”. Od strony muzycznej produkcją kawałka zajął się @Atutowy, cuty dograł Phunk’ill, a częścią wizualną singla zajął się Hieniek. Z kolei Kukon swój nadchodzący album opisuje tymi słowami. Wydawnictwo „Organic Human” już teraz zamówić możecie na kukonozaur.com.

„Człowiek jest istotą będącą integralną częścią świata naturalnego, jest częścią ekosystemu i podlega jego prawom. Pomimo tego, „Organic Human” opowiada o tym, że ludzie są istotami zdolnymi do doświadczania różnorodnych emocji i zachowań.
To opowieść o ludzkiej naturze, pełnej sprzeczności i złożoności, przedstawiona w dźwiękach i słowach”.

– Kukon

(Fot. główna – kadr z video „co by się nie działo”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: