Kukon premierę albumu świętuje z PRO8L3Mem

Opublikowano: 08/04/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Kukon to na rodzimej scenie hiphopowej postać nietuzinkowa. Młody raper wyróżnia się niezwykłą charyzmą, sprawną techniką wokalną oraz sugestywnymi i zapadającymi w pamięć tekstami, które słuchacze znają z wyśmienicie przyjętych mixtape’ów „OGRODY” czy też płyt „Kraków”, „Marzec 2020” i „Dramat”. Dzisiaj natomiast ukazała się kolejna, zatytułowana „Rough N’ Gentle” i napędzana singlem z udziałem PRO8L3Mu.

Reprezentant Biłgoraju świętuje premierę swojego najnowszego albumu pt. „Rough N’ Gentle”, którego premiera przypadła na 8-go kwietnia. Po tym jak do ostatniej sztuki wyprzedał się cały preorderowy nakład tego wydawnictwa! „Rough N’ Gentle” ukazuje zupełnie nowe oblicze Kukona. Bardziej alternatywne, bardziej eksperymentalne i jeszcze bardziej bezkompromisowe. Muzyka i obrazy towarzyszące płycie to natomiast podróż od analogowych kadrów Islandii po hi-techowe rendery 3D.

Na „Rough N’ Gentle” pojawia się również plejada bardzo znanych gości. Kukona przy pracy nad nowym solo wsparli bowiem zarówno PRO8L3M, jak i Daria Zawiałow czy Louis Villain. Nad mixem i masterem płyty czuwa duet specjalistów @atutowy i ENZU, a dystrybucją albumu zajmuje się muzyczny potentat w postaci Universal Music Polska.

Wraz z premierą albumu „Rough N’ Gentle” otrzymaliśmy obrazek do ostatniego z singli, „Hard Flex Drive”. Numer stanowiący kooperację Kukona z duetem PRO8L3M traktuje o kilku osobowościach artysty, które toczą nieustanną walkę między sobą i objawiają się światu w sposób niekontrolowany. Refren autorstwa Oskara, który przybiera postać zewnętrznego narratora/obserwatora dopełnia obrazu wspomnianej walki. Z kolei syntetyczny bit Steeza podkreśla hi-techowe inspiracje artysty i stanowi wyraźną korelację z eksperymentalnym teledyskiem autorstwa Muzzle.

Kukon - Rough N’ Gentle - okładka

Kukon – Rough N’ Gentle

1. 4 AM In Metawers (prod. Kosmos)
2. Only&One (prod. SecretiveSuicide)
3. Casting (prod. @atutowy)
4. Tango Argentino (prod. Faded Dollars)
5. Nowy Dom (prod.VezBeats & @atutowy)
6. 35mm feat. Louis Villain, Phunk’ill (prod. 707)
7. Polish Savages feat. Marcin Januszkiewicz (prod. Kuba Więcek)
8. Hard Flex Drive feat. PRO8L3M (prod. Steez83)
9. Prawniczka (prod. @atutowy)
10. Czarne Subaru (prod. SecretiveSuicide & ka-meal)
11. Funny Games (prod. Faded Dollars)
12. Miss Pleasure (prod. Da Vosk Docta)
13. Batman feat. Daria Zawiałow (prod. Rysy)
14. Wyjedźmy do Oslo (prod. Da Vosk Docta))
15. Aesthetic (prod. Da Vosk Docta)
16. Algorytm feat. Faustyna Maciejczuk (prod. Gory)
17. Electra (prod. Zeppy Zep)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: