Łysonżi, Ninjah, Skorup i Jaca wchodzą „ALL IN”

Opublikowano: 06/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jaca, Łysonżi, Ninjah i Skorup zrzucają istną bombę w pierwszym singlu ze swojej płyty. W numerze „ALL IN”, obok gospodarzy, pojawiło się aż 15 gości. Wraz z pierwszym singlem, wystartował preorder „JACANABICIE”.

Jaca, Ninjah, Skorup i Łysonżi witają się ze słuchaczami z przytupem. Dziś o godzinie 16:20, sprawili nam prezent mikołajkowy w postaci pierwszego singla z „JACANABICIE”. Jak się okazuje, na pierwszy ogień przygotowali posse cut, zatytułowany „ALL IN”, w którym oprócz nich samych, gościnnie pojawił się aż 15 innych raperów.

Każdy z zaproszonych gości rzucił 4 wersy. Wyjątkiem jest Łysonżi, któremu w przydziale przypadł 8-wersowy refren. Całość spina proste wideo, złożone z nawijających do kamerki internetowej/telefonu MCs. Za edycję klipu odpowiedzialny jest Ninjah.

W „ALL IN” kolejno nawinęli: Ninjah, Mej, W.E.N.A., Mada, Skorup, Kościey, Proceente, Numer Raz, Prykson Fisk, Jano OMP, Kritaczi, Green, Jasiek, Mały Esz, Vienio, Skrubol oraz Spinache. Jak wspomnieliśmy powyżej, między zwrotkami pojawia się refren Dżonsona.

Co ciekawe, dziś, wraz ze startem preorderu „JACANABICIE”, otrzymaliśmy tracklistę albumu. Całość liczyć będzie razem 14 pozycji, z czego 7 to pełne numery, a kolejne 7 ich wersje instrumentalne. Co więcej, pod tracklistą umieszczona została gwiazdka, przy której czytamy, że lista gości będzie prezentowana stopniowo. O ile dobrze rozumiemy, 15 raperów z „ALL IN” to nie jedyni goście, zaproszeni na projekt.

Premiera albumu Jacy, Ninjy, Łysonżiego i Skorupa zaplanowana jest na 24 stycznia 2024. Preorder limitowanego CD, w liczbie 200szt., oraz t-shirt zamawiać można od dziś na stronie Aloha Entertainment.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: