Mada zapowiada nowe solo w towarzystwie Józka i Kuby

Opublikowano: 01/09/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wypuszczonym w dniu wczorajszym, zobrazowanym klipem, singlem pt. „CipCip”, swój nowy solowy album zapowiedział Mada z szanownego składu WCK. W wyprodukowanym przez WorstCase’a kawałku gościnnie pojawiają się Kuba Knap i Gruby Józek, a całość zapowiada wydawnictwo zatytułowane „niespokój”, które okazuje się być czymś więcej niż standardowym albumem.

Jak wyjaśnia nam bowiem oficjalny opis przedsięwzięcia, którego Adaś jest głównym pomysłodawcą: „niespokój” to wielowymiarowy projekt artystyczny skupiający w sobie różne dziedziny sztuki. Narratorem jest Mada, który stąpa niepewnie po grząskich gruntach życiowych perypetii zataczających swe nieregularne spirale wokół damsko-męskich wątków. Bohater pisze własną codzienność subtelnie ukazując wycinek swojej przestrzeni intymnej. Dyptyk ten podzielony wrażeniowo i kolorystycznie prowadzi nas przez kolejne etapy związku. Kroki autora bywają zdecydowane, ochocze i przebojowe by zrazu stać się chybotliwymi i bez pomysłu. Zwiedzimy szczyty upojenia by zabłądzić w senne meandry upadku”. Płyta autorstwa Mady dodatkowo uzupełniona zostanie o zeszyt z plastycznymi pracami Kasi Fronczak oraz zeszyt z opowiadaniem Jakuba Ancymona pt. „dziesięć minut”, który to stanowi zarazem definicję neologizmu „niespokój”. Przygotowane zostało zatem razem dzieło spójne i dopracowane, które w limitowanej do 200 sztuk, kolekcjonerskiej edycji zamówić możecie na sklepie ekipy WCK.

Powracając do muzycznej części najnowszego wydawnictwa Mady. Raper ujawnił również, za produkcję krążka odpowiadać będzie dwóch beatmakerów. Wiemy już, że jednym z nim jest WorstCase, odpowiedzialny za warstwę muzyczną wspomnianego już singla „CipCip”. Ksywa drugiego producenta na ten moment owiana jest jeszcze tajemnicą.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: