„Magenta” w wersji wideo

Opublikowano: 09/01/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Z reguły robienie klipów do kawałków, które już wyszły, zdarza się bardzo rzadko. Niemniej jednak zdarza się, a czasem daje kawałkowi drugiego wiatru w żagle. Dziś do sieci trafił klip do utworu „Magenta” z ostatniej płyty Pezeta. Emocje po koncercie na Torwarze jeszcze nie opadły, a tu kolejna gratka dla fanów.

Jak mówi sam Pezet, w klipie do „Magenty” pokazane są jego zajawki. O czym mowa? Gdyby wspomniał o zajawce, mielibyśmy pewność, że chodzi o motoryzację, a tak, z przymrużeniem oka, strzelamy, że chodziło jeszcze o modelki i imprezy. Klip zrealizowany został przez PWEE3000.

Paweł podzielił się też z nami paroma słowami na temat zamysłem stojącym za „Magentą”: „Wiedziałem, że chcę nagrać kawałek o relacjach z dziewczynami, ale taki luźny, o nocnym życiu. Roboczy tytuł tego tracku to „Dziewczyny z różowymi włosami”. Tak się złożyło, że moje relacje osobiste zmieniały się często na przestrzeni ostatnich lat. Żartowaliśmy z kolegami, że to będzie numer o troszkę przedwczesnym kryzysie wieku średniego, a finalnie wyszedł dość chyba plejerski, nocny, imprezowy i dość chyba narkotyczny kawałek.”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: