Małpa po raz drugi oddaje hołd ulubionym raperom

Opublikowano: 24/04/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Małpa każdym kolejnym singlem upewnia nas w przekonaniu, że „Bóg nie gra w kości” będzie jednym z lepszych albumów tego roku. A jeśli jednak nie jesteście tego jeszcze pewni, to polecamy sprawdzić „Pamiętaj kto 2”, czyli ostatni przedpremierowy zwiastun nowego solo Łukasza Małkiewicza.

Małpa wraca do korzeni! „Pamiętaj kto 2” to follow-up do klasycznego już numeru z jeszcze bardziej klasycznych, debiutanckich „Kilku numerów o czymś”. Z tą różnicą, że teraz Łukasz Małkiewicz, na beacie Czarnego HIFI, nie oddaje hołdu amerykańskim MC’s, a stawia pomnik polskim raperom i zespołom, które inspirowały go do robienia własnej muzyki. Otrzymujemy zatem masę nawiązań do ikonicznych już dzieł rodzimego rapu, a w samym klipie do „Pamiętaj kto 2” gościnnie pojawili się: Jajonasz, Pono, Koras, Pezet, Eldoka, Jotuze, Włodi, Onar, Ośka, Wigor, Młody Łyskacz, TEDE, Fokus, donGURALesko, Vienio, Rahim, Joka oraz wspomniany Czarny HIFI.

„Bóg nie gra w kości” ukaże się już 29 kwietnia. Więcej o czwartym solowym albumie Małpy dowiedzieć możecie się w tym miejscu. Z kolei na stronie www.malpa.pl znajdziecie ostatnie sztuki preorderego nakładu wydawnictwa. Wzbogaconego o dodatkową epkę „Lost tapes”, na której znajduje się sześć, wcześniej nieopublikowanych utworów z lat 2010-2015.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: