Masta Ace i Marco Polo ponownie łączą swoje siły i wrzucają pierwszy singiel zwiastujący ich nowy album!

Opublikowano: 02/10/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Odkąd 28 lat temu Masta Ace wypuścił swój debiutancki album noszący tytuł “Take A Look Around”  tematyka nowojorskiego Brooklynu, dzielnicy na której się wychował przewija się regularnie w jego produkcjach. Jak wiemy Ace wchodził również w skład załogi Crooklyn Dodgers pojawiającej się na ścieżkach dźwiękowych z filmów Crooklyn oraz Clockers Spike`a Lee, w których w dosadny sposób zostało przedstawione życie mieszkańców BK.Nie inaczej rzecz się ma w nowym obrazku zwiastującym wspólną płytę z Marco Polo, gdzie po raz kolejny otrzymujemy swoisty hołd oddany tej słynnej dzielnicy Nowego Yorku. Obok wspomnianego duetu na tracku swojego wsparcia użyczyli panowie z Smif N Wessun.

Premiera nowego krążka zatytułowanego “A Breukelen Story”, będzie miała miejsce 9 listopada znajdziemy na niej 19 pozycji,  a wśród gości obok wspomnianych Smif N Wessun pojawią się takie nazwiska jak chociażby Pharoahe Monch, Lil Fame z M.O.P, Styles P, Elzhi czy koledzy Ace`a z eMC (Stricklin. Punchline i Wordsworth). Pre order można zamawiać na oficjalnej stronie sklepu Fat Beats.

Cóż jeśli chodzi o tą propozycję, chyba nie trzeba namawiać nikogo do sprawdzenia. Najlepszym przykładem jak udanym duetem jest zestawienie Marco Polo z Masta Ace`m jest kawałek “Nostalgia”, który podejrzewamy znają wszyscy interesujący się choć w minimalnym stopniu tym co się dzieje na scenie zza oceanu. Polecamy i czekamy!

Masta Ace and Marco Polo-  A Breukelen Story  

1. KINGS
2. DAD’S TALK (SKIT)
3. BREUKELEN “BROOKLYN” (FEAT. SMIF ‘N’ WESSUN)
4. GET SHOT
5. STILL LOVE HER (FEAT. PEARL GATES)
6. MAN LAW (FEAT. STYLES P)
7. YOU & I
8. GOTTA GO (SKIT)
9. SUNKEN PLACE (FEAT. PAV BUNDY)
10. CORPORAL PUNISHMENT (FEAT. ELZHI)
11. LANDLORD OF THE FLIES (SKIT)
12. COUNT EM UP (FEAT. LIL FAME [OF M.O.P.])
13. AMERICAN ME
14. THE CUTTING ROOM (SKIT)
15. GOD BODIES (FEAT. TRINI BOY)
16. WANNA BE (FEAT. MARLON CRAFT)
17. THREE (FEAT. EMC)
18. FIGHT SONG (FEAT. PHAROAHE MONCH)
19. MOM’S TALK (SKIT)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: