MC Eiht i The Lady of Rage na beacie DJ-a Premiera – klip do numeru „Heart Cold”

Opublikowano: 25/09/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Numer pochodzi z mającego premierę w czerwcu tego roku„Which Way Iz West” – najnowszego albumu MC Eihta przygotowanego przy współpracy z DJ-em Premierem jako producentem wykonawczym całości materiału. Numer, w którym gościnnie udzieliła się debiutująca jeszcze w czasach Death Row The Lady of Rage właśnie doczekał się klipu. 

Numer, dodajmy, bardzo udany! Z pewnością duża w tym zasługa samego Preemo, którego niesłabnące umiejętności również możemy podziwiać w „Heart Cold”. Producentem numeru, jak większości beatów na „Which Way Iz West” jest natomiast Brenk Sinatra.

A przy okazji, warto dodać, że numer „Heart Cold” nie jest pierwszą współpracą legendarnego nowojorskiego producenta z raperką, którą odkrył Dr Dre, i którą usłyszeć możemy na słynnym „The Chronic”. Premier odpowiadał za mix większości numerów, oraz wyprodukował dwa z nich, jakie znalazły się na „Necessary Roughness” – wydanym w 1997 roku nakładem Death Row Records debiucie The Lady of Rage.

Wartym przypomnienia jest również remix numeru Gangstarr – „You Know My Steez (Three Men And A Lady Remix)”, do którego Guru i Preemo zaprosili Kurupta oraz właśnie The Lady of Rage.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: