Mikser wraca z producencką epką

Opublikowano: 11/11/2019
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Trzy lata minęły od kiedy poznański producent zasygnalizował nam, że spodziewać możemy się wydawnictwa, które sygnowane byłoby ksywą Mikser. Otrzymaliśmy wtedy dwa single, które zwiastować miały album związanego z PDG i WSRH beatmakera. I niestety, zamiast hałasu, nastała cisza. A przerwana została dopiero w zeszłym tygodniu.

Mikser „ożywił” bowiem swoje media społecznościowe zamieszczając, najpierw grafikę wyglądającą jak okładka krążka, a następnie zdjęcie samej 'płyty-matki’ z wszystko wyjaśniającym opisem: „Master. Mikser Epka”. W kolejnych dniach otrzymaliśmy natomiast krótkie video z nagranym fragmentem puszczonego beatu wraz z komentarzem: „Mikser Epka. W drodze.” oraz dłuższy już wpis producenta, w którym zdradza nam datę premiery swojego wydawnictwa.

Mamy więc wszystko jasne. „Epka” stanowiąca pierwsze producenckie wydawnictwo Miksera ukaże się już 15 listopada. Jak wspomnieliśmy na wstępie, wydawnictwo już wcześniej promowane było dwoma singlami – „Fopa i Nietakt” z udziałem Słonia i Shelleriniego oraz „Grzechem”, który wspólnie popełnili Ad.M.a. i Bezczel. Są to dwa z ośmiu numerów jakich uświadczymy na epce Miksera. Pozostałymi gośćmi producenta są Sobota i Sarius, którzy również nagrali wspólny numer oraz Kaczor, Brian i Smoła. Pełną tracklistę „Epki” znajdziecie poniżej, a wydawnictwo w wersji fizycznej nabyć na vulgarus.pl już od najbliższego piątku.

MIKSER-EPKA-OKŁADKA

Mikser – Epka

1. Sobota, Sarius – Milcz
2. Kaczor – Łapa Jaguara
3. WSRH – Fopa i Niektakt
4. Ad.M.a., Bezczel – Grzech
5. Brian – Andergrand
6. Shellerini – Czarne Słońce (remix)
7. Smoła – Bongo
8. C10H12O4

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: