Miły ATZ i DGE we wspólnym singlu „DON”

Opublikowano: 22/03/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Miły ATZ promocję drugiego solowego albumu rozkręcił przed miesiącem, puszczając niezły „GROOVE” w nasze sprzęty grające. Dzisiaj przyszedł czas na zaprezentowanie drugiego singla zwiastującego płytę „ROLLER”. Tym razem jest „DON”, w którym gościnnie pojawił się nikt inny, jak donGURALesko, rzecz jasna!

„ROLLER” stanowić będzie drugie solowe wydawnictwo Atezecioka. Sam Miłosz zdążył już zdradzić nam, że warstwa muzyczna następcy „Czarnego Swingu” będzie charakteryzować się wysokim stopniem różnorodności. Elementami spajającymi „ROLLERA”, z którym skorzystał autor materiału, będą natomiast zupełnie nowe rodzaje flow oraz na nowo obmyślane sposoby narracji.
Z kolei samego siebie Miły ATZ określił jako bardzo fundamentalnego w drodze ku fraktalnemu rozkładowi. Brzmi enigmatycznie? Wyjaśnieniem będzie zatem warstwa tekstowa albumu „ROLLER” stanowiąca reakcja twórcy na cały proces życiowych transformacji, przez które musiał przejść w drodze do przeznaczenia.

Tyle słowem wstępu. W sieci pojawił się bowiem właśnie drugi singiel zwiastujący album „ROLLER”. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego „GROOVE”, za produkcję również odpowiada @atutowy, któremu z pomocą przyszedł Wuja HZG. Sam singiel nie stanowi już jednak solowego popisu Miłego ATZ. Do nagrania utworu „DON” zaproszenie od młodszego kolegi przyjął nikt inny, jak donGURALesko. I już teraz zdradzić możemy Wam, mimo nadal skrywanej w tajemnicy tracklisty płyty, że jest to jeden z kilku nieoczywistych „featów”, jakie Miły ATZ zapewnił słuchaczom na albumie „ROLLER”. Premierę tego wydawnictwa zaplanowano na 29-go kwietnia. Do tego czasu przedsprzedaż albumu trwać będzie w sklepie wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: