Miły ATZ wypuszcza epkę

Opublikowano: 19/11/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Tegoroczny reprezentant Wielkopolski w gronie Młodych Wilków dość niespodziewanie wypuścił nowy materiał. „DEADLINE EP” to zbiór kilku kawałków, które przeleżały trochę w szufladzie oraz kilku świeżych jointów. Łącznie na kanale Miły ATZ i UNDARECORDS pojawiło się 6 niepublikowanych wcześniej utworów Miłego, a wśród producentów znaleźli się The Returners, Nikaragua Guacamole, Menyman, Farsqa oraz Pogan. Gościnnie na mikrofonie udzielił się tylko jeden zawodnik, człowiek orkiestra o tysiącu ksywek, który tym razem ukrył się pod ksywą Młody Egualizer i jeśli wydaje Wam się, że został on wymieniony również wśród producentów to dobrze Wam się wydaje.

„DEADLINE EP” to hybryda różnych brzmień od garażowych, bassowych brudasów spod ręki Menymana, przez bliżej nieokreślone wariacje Gua Gua, trapową jazdę Pogana, a na bardziej klasycznych produkcjach od Returnersów i Farsqa kończąc. Mixem i masterem poszczególnych kawałków z albumu zajęli się Astrowilk, Menyman, Gkamolli oraz Odme, który położył również scratch’e w numerze „Oyster”, do którego podczas tripu do Londynu zrealizowany został klip.

„DEADLINE EP” poza serwisem YouTube znajdziecie w całości również w serwisach cyfrowych: https://umusicpl.lnk.to/MilyATZDeadline

Miły to jedna z ciekawszych obecnie postaci na polskiej scenie, która w ostatnim czasie pnie się coraz wyżej. Pochodzący z Gniezna raper po przeprowadzce do Poznania zasilił szeregi Mordor Muzik, co pozwoliło mu zaprezentować swoje umiejętności szerszej rzeszy słuchaczy. Jakiś czas temu bliżej związał się z kipiącą zajawką ekipą Undadasea i zamieszkał w Gdyni. Końcówka roku przyniosła mu także wyróżnienie w postaci uczestnictwa w 7 edycji Młodych Wilków Popkillera. Atezeciak rozpędza się coraz bardziej i mamy wrażenie, że to dopiero początek wielkich rzeczy, którymi zaskoczy nas już niebawem.

Miły ATZ – DEADLINE EP

1. Mini Banger
2. Oyster
3. Klasyk
4. Jak To Jest?
5. Nieładnie
6. 22

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: