„Najlepsze rzeczy” tylko od Bonsona

Opublikowano: 31/01/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Zgodnie z zapowiedziami, Bonson wjechał sobie – „jak Mercedes Benz”, na YouTube, z pierwszym singlem i klipem zwiastującym album „Królu Złoty”.

Na pierwszy ogień poszedł numer otwierający cały krążek, czyli wyprodukowany przez ClearMind & D3W utwór pt. „Najlepsze rzeczy”. Oficjalny opis singla mówi nam, że jest to „…wyczuwalna świeżość. Niekonwencjonalny, jak na dotychczasową twórczość Bonsona, beat w produkcji ClearMind oraz spokojne, ale twarde flow, to idealne połączenie nowego podejścia do muzyki z tym, za co rapera cenią jego dotychczasowi słuchacze”.

My napiszemy jedynie: jakie to jest dobre! Realizacja warstwy wizualnej singla „Najlepsze rzeczy” natomiast powierzona została Barvińskiemu. Powierzenie reżyserii teledysku akurat temu twórcy potwierdza jedynie, że najnowszy album Bonsona pełen będzie nie oczywistości. Zgodnie z zapowiedziami wydawcy krążka „Królu Złoty” – wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Szczegóły nowego solowego materiału od Bonsa znajdziecie w tym miejscu, preorder już teraz dostępny jest na https://bonson.store/bonson, a premiera „Królu Złoty” zaplanowana została na 27-go marca!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: