Nipsey Hussle wypuścił oficjalny debiut, w końcu!

Opublikowano: 19/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Określenie debiut czy debiutancki album średnio do Nipsey’a pasuje. Bo jak tu debiutantem nazwać gościa, który ma na koncie kilka mixtape’ów, współprace z takimi tuzami jak m.in. Snoop Dogg czy Rick Ross, a swój pierwszy legalny album (już lepiej) wydaje w założonej przez siebie wytwórni? No ciężko, zwłaszcza jak na wspomniany krążek zaprasza się jeszcze takiego Kendricka Lamara czy Puffa Daddy’ego. 

Mało rozpoznawalni debiutanci raczej takich rzeczy nie robią. Dlatego też bardziej poprawne będzie stwierdzenie, że krążkiem pt. „Victory Lap” Nipsey Hussle bardziej ugruntowuje swoją pozycję na scenie, aniżeli walczy o zwrócenie na siebie jej uwagi i uznania. To reprezentant Crenshaw zrobił już regularnie dostarczając od 2010 roku luźne numery, mixtape’y i single.
Produkcje na pierwszy natomiast, całkowicie legalnie wydany album Nipseya Hussle’a dostarczyli m.in. Swizz Beatz, Mike N Keys, DJ Khalil, Brody Brown oraz Jake One, za mikrofonem gospodarza wsparli, oprócz wspomnianego K.Dota oraz Diddy’ego także YG, CeeLo Green oraz Dom Kennedy.

Poniżej prezentujemy Wam single, które zwiastowały mający 16 lutego swoją premierę krążek „Victory Lap”, a także jego okładkę i tracklistę oraz odsłuch całości.

Nipsey Hussle – Victory Lap

1. Victory Lap f. Stacy Barthe
2. Rap Niggas
3. Last Time That I Checc’d f. YG
4. Young Nigga f. Puff Daddy
5. Dedication f. Kendrick Lamar
6. Blue Laces 2
7. Hussle & Motivate
8. Status Symbol 3 f. Buddy
9. Succa Proof
10. Keys 2 the City 2 f. TeeFlii
11. Grinding All My Life
12. Million While You Young f. The-Dream
13. Loaded Bases f. CeeLo Green
14. Real Big f. Marsha Ambrosius
15. Double Up f. Dom Kennedy & Belly (Bonus Track)
16. Right Hand to God (Bonus Track)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: