Nowy teledysk Eligh promujący album „Last House On The Block”

Opublikowano: 11/07/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Eligh jest jednym z tych gości których dorobek jest na tyle imponujący, że wywołuje lekkie opadniecie szczeki podczas jego przestudiowania, jednak w trakcie swojej ponad 20 letniej kariery nie przebił się do szerszego grona odbiorców i tzw mainstreamu ugruntowując swoją pozycje undergroudowej legendy rodem z zachodniego wybrzeża.

Nie dawno ukazała się 19 solowa płyta w dorobku rapera pt „Last House On The Block”, album liczy 18 numerów, do których swoją cegiełkę w postaci gościnnych wersów dołożyli m.in Evidence, Ra The Rugged Man, The Grouch, kolega Eligh z Living Legends czy Reverie genialna feemcee z Los Angeles, która pojawiła się w świeżo wypuszczonym obrazku do utworu „J.r High Love”. będącego tym samym trzecim oficjalnym klipem promującym ten materiał. Jeżeli znacie wcześniejsze dokonania Eligh, zapewne wiecie iż lubi stawiać w swojej twórczości na eksperymenty i rozwiązania stojące w opozycji do obowiązujących trendów. Tym razem nie jest inaczej więc najlepiej przed naciśnięciem play zasiądźcie w wygodnym fotelu załóżcie słuchawki i pozwólcie sobie popłynąc przez muzyczną krainę stworzoną przez charyzmatycznego członka Living Legends.

Na koniec dodajmy, iż twórca zafundował nam genezę powstawania poszczególnych numerów zawartych w formię krótkich czarno białych filmików, do sprawdzenia których także zachęcamy.

 

 

 

TRACKLISTA

1. Enter
2. Hey You
3. Last House On The Block
4. Once Again ft. Dela
5. Blue 99
6. Burn ft. Evidence
7. Still Chasing ft. R.A. The Rugged Man & Eamon
8. The Pod (Interlude)
9. Space Odyssey
10. Float
11. Pain On The Break ft. The Grouch
12. Karma
13. Truly OK ft. Alam Khan
14. J.R. High Love ft. Reverie
15. Littles
16. Focused ft. Zion I & The Grouch
17. Thursday Child ft. Priya Darshini & Max ZT
18. Score 01

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: