„Tylko Nutka” – nowy numer i klip od Mielzky’ego!

Opublikowano: 19/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Gruby Mielzky wypuścił właśnie do sieci nowy numer wraz z klipem zatytułowany „Tylko Nutka”. Teledysk do wyprodukowanego przez The Returners numeru powstał w ramach projektu Virtual Garden podczas tegorocznych targów PGA (Poznań Game Arena).

„Tylko Nutka” nie jest utworem promującym nowy album Mielzkiego, jest natomiast szczerym opisem relacji na linii słuchacz – autor. W dzisiejszych czasach, w natłoku codziennie nowych teledysków, nowych płyt, nowych pseudonimów na scenie – dostrzegalny jest wyraźny brak przywiązania odbiorcy względem kreatora. Coraz trudniej odszukać prawdziwych fanów, każdy jest tylko na chwilę, traktujemy artystę jak swoją maskotkę której powinnością jest wykonywanie określonych ruchów muzycznych nie zważając na to, że każdy twórca – jest przede wszystkim człowiekiem.

Za produkcję muzyczną a także cuty/skrecze odpowiada duet The Returners. Teledysk został zrealizowany przy współpracy z Fundacją Mediations Biennale w ramach Virtual Garden podczas PGA (Poznań Game Arena).

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: