O.S.T.R. & Magiera łączą siły i wracają do Starej Szkoły

Opublikowano: 08/10/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W nocy z 7. na 8. października w sieci pojawił się pierwszy singiel wraz z klipem zwiastujący projekt O.S.T.R. & Magiera. Numer zatytułowany został „A₵ID” i jest to jeden z ośmiu kawałków jakie znajdą się na „Arhytmogenic EP”. I przy okazji, zaznaczyć możemy od razu, jeden z lepszych tracków jakie ostatnimi czasy swoją ksywą sygnował bałucki MC.

Już od pierwszych uderzeń beatu czuć, że „A₵ID” jest ukłonem autorów w stronę klasycznego brzmienia rapu. I refren „Idę pod wiatr, choć wieje w dobrą stronę” idealnie oddaje charakter tego numeru. Klimat pierwszego singla z „Arhytmogenic EP” dodatkowo podkreśla równie klimatyczny klip. Zrealizowany całkowicie analogowo, w dość niskiej jakości, ale za to w fajny sposób, zaznaczający oldchoolowe zacięcie wspólnego projektu Ostrego i Magiery.

„Arhytmogenic EP”nakładem Asfalt Records, w limitowanej ilości do 5000 sztuk, na rynku pojawi się już za dwa dni! Dokładnie to 10-go października! A jak doszło do powstania tego projektu? „Drop O.S.T.R. i Magiery pojawił się właściwie znikąd. To znaczy pojawił się z pasji. Do muzyki. Kilka telefonów, wymiana zdań i jak to u jednego i drugiego bywa – nagle mamy gotowe dzieło, któremu przyświeca jeden motyw – po co zmieniać coś co było dobre? Staroszkolny i autentyczny charakter nagrań narzuca klimat, do którego dostował się też teledysk i okładka płyty – wykonane analogowymi środkami niepamiętającymi smartfonów. Pomógł DJ Haem z mixem i masteringiem” – wyczytać możemy na stronie wydawcy. Pełną tracklistę „Arhytmogenic EP” znajdziecie poniżej, a wspólny krążek O.S.T.R.’a & Magiery znajdziecie w tym miejscu.

O.S.T.R.-&-Magiera-Arhytmogenic-EP-okładka

O.S.T.R. & Magiera – Arhytmogenic EP

1. $TARTrack (071/042)
2. A₵ID
3. MaMoNa Li$a
4. $KUR***£¥ WaJB
5. UNIV€R$UM
6. AND€R$ON $ILVA
7. Ni₵
8. DR€AM$

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: