Odpalamy profil na Patronite

Opublikowano: 04/05/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Blenderowe Mordki! Naszą działalność rozpoczęliśmy około 8 lat. Początkowo działaliśmy jako Blender Art, organizując eventy obejmujące wszystkie cztery elementy kultury zza oceanu, a od ponad 2 lat funkcjonujemy jako blenderrap.pl, prowadząc portal, na łamach którego informujemy Was o najciekawszych wydarzeniach ze świata rapu.

Od samego początku działamy non profit. Zawsze napędzała nas pasja, miłość do hip-hopu i misja krzewienia go na naszej polskiej ziemi. Z biegiem lat powoli, lecz sukcesywnie rozwijaliśmy się, a nasze działania zaczęły wymagać od nas coraz więcej czasu, poświęcenia oraz nakładów finansowych z naszych własnych kieszeni.
Czasy studenckie niestety już dawno za nami. Na co dzień, każdy z nas posiada pełnoetatową pracę, a po niej życie prywatne. Często brakuje nam czasu, siły i możliwości żeby utrzymać równy poziom działania, a udało nam się zgromadzić wokół siebie wspaniałą, świadomą i wartościową grupę odbiorców, dla których chcielibyśmy dalej się rozwijać. Od dziś możecie nas w tym wesprzeć również finansowo.

Jeśli kiedykolwiek bawiłeś się na organizowanych przez nas eventach, oglądałeś nasze wywiady czy regularnie sprawdzasz informacje, które zamieszczamy na stronie, od teraz masz możliwość zostania naszym patronem. Wystarczy, że wejdziesz na nasz profil w serwisie Patronite i zdecydujesz się na wspomaganie nas wybraną przez siebie kwotą. Tam też znajdziesz informacje odnośnie tego, na co obecnie zbieramy pieniądze i jaki jest nasz plan rozwoju na najbliższy czas.

Z góry dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę, która przybliża nas do wejścia na kolejny poziom, dzięki czemu będziemy mogli dostarczać Wam jeszcze więcej informacji w jak najlepszej jakości!

Profil blenderrap.pl w serwisie Patronite: https://patronite.pl/blenderrap/

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: