Ostatni klip A Tribe Called Quest

Opublikowano: 30/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Bardzo cieszył by nas fakt, że A Tribe Called Quest wypuścili właśnie nowy klip, gdyby nie to, że ma to być ostatni klip kultowego zespołu. Video zrealizowane zostało do otwierającego ostatni album ATCQ numeru „The Space Program” i jak przystało na Q-Tipa i spółkę zrobione zostało w wielkim stylu.

Wyreżyserowany przez Warrena Fu (odpowiedzialny za klipy dla m.in. Aaliyah, Snoop Dogga, Pharella, Daft Punk, The Weeknda) ośmiominutowy obraz do numeru „The Space Program” wywiera naprawdę duże wrażenie na oglądającym, zwłaszcza jeśli jest się fanem dokonań Q-Tipa, nieżyjącego już niestety Phife DawgaAli Shaheeda Muhammada i Jarobiego. W samym klipie natomiast zobaczyć możemy jeszcze Common, Erykah Badu,, Questlove’a, Vince’a Staples,Alicie Keys i Pharrella Williamsa. Jednak to, co w klipie „The Space Program” jest najważniejsza to pamięć o nieodżałowanym Maliku 'Phife Dawg’ Taylorze. 

Pełną wersję klipu na ten moment obejrzeć możecie jedynie za pośrednictwem Apple Music. Poniżej natomiast możecie sprawdzić trailery klipu pt. „The Space Program”.

https://www.instagram.com/p/Bg6VFBQgjDx/?taken-by=atcq

https://www.instagram.com/p/Bg6j2jGBZjT/?taken-by=atcq

https://www.instagram.com/p/Bg6yCvmBBZ5/?taken-by=atcq

https://www.instagram.com/p/Bg85HTmAqgs/?taken-by=atcq

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: