Owners zapraszają na Six Heads Tour

Opublikowano: 21/02/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jedni z najmocniejszych reprezentantów drugiego obiegu rapu w Polsce ruszają w trasę koncertową. Ekipa Owners zjednoczyła pod swoją banderą Konrada Brzosa, Kościeya i Pstyka, Bartka KOKO, Madę, KPSN’a oraz Skippin Wood. Póki co, potwierdzone są dwa koncerty.

Podziemie jest ostatnio niesłychanie mocne. Wiele miast w Polsce ma swoich reprezentantów, którzy umiejętnościami wcale nie ustępuje mainstream’owi. Ba! Sporo z nich jest od artystów głównego nurtu lepsza, a co ważniejsze w kontekście rapu, zdecydowanie bardziej prawdziwa. Fakt ten bardzo cieszy, zwłaszcza, że raperzy drugiego obiegu zdają się rozumieć, że rap ma łączyć, a nie dzielić.

Dowodem na to jest, m.in. trasa koncertowa, za organizacją której stoi ekipa Owners. Postanowili oni zjednoczyć siedmiu wyróżniających się wykonawców, którzy zagrają podczas Six Heads Tour Powered by Owners. Dlaczego piszemy o siedmiu wykonawcach, chociaż nazwa trasy jasno mówi o sześciu? Dlatego, że reprezentanci labelu Tylda, czyli Kościey i Pstyk, grają razem. Poza nimi, Owners w trasę zabierze również Konrada Brzosa, Bartka KOKO, Madę, KPSN’a oraz Skippin Wood.

Six Heads Tour Powered by Owners ruszy pod koniec maja i póki co obejmuje dwa miasta – Wrocław i Warszawę. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie kolejnych przystanków trasy, a póki co zapraszamy do dołączenia do wydarzeń poniżej.

30 maja: Six Heads Tour Powered by Owners [WROCŁAW]
31 maja: Six Heads Tour Powered by Owners [WARSZAWA]

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: