Paluch i Szpaku robią „Kontrolę Jakości”

Opublikowano: 30/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

BOR Records oraz borshop.pl prezentują klip Palucha do numeru „Kontrola Jakości” z gościnnym udziałem Szpaka – obiecującego reprezentanta młodego pokolenia w rapie. Za warstwę muzyczną numeru odpowiedzialna jest grupa soSpecial.

„Kontrola Jakości” jest trzecim singlem promującym kolejny solowy album rapera pt. „Złota Owca”, którego premiera przewidziana jest na 24 listopada 2017r. Za produkcje teledysku odpowiada Pan Filmowiec.

Album „Złota Owca” będzie materiałem cięższy od swojego poprzednika – podwójnie platynowego „Ostatniego Krzyku Osiedla”, zarówno w warstwie lirycznej jak i muzycznej. Paluch porusza się między życiem prywatnym, rodzinnym często schodząc na tematy osiedlowe i mocno braggowe. Tytuł albumu oznacza przeciwieństwo do przysłowiowej czarnej owcy. Złota Owca jako przywódca stada, głowa rodziny, dobry duch.

Paluch – Złota Owca

1. Złota Owca prod. Sergiusz
2. Kontrola Jakości ft. Szpaku prod. soSpecial
3. Głód prod. APmg
4. Krótka Piłka ft. Sarius prod. WhiteHouse
5. Lista w butelce prod. Sergiusz
6. Mam ten luksus ft. Gedz, Kobik prod. Michał Graczyk
7. Cardio prod. ENZU
8. Plac zabaw prod. 2K
9. DYM prod. Julas
10. Sterylnie ft. Quebonafide prod. 2K
11. Biohazard prod. Julas
12. Zły sen prod. 2K
13. Zimne ognie ft. Dj Taek prod Youn Veteran$

Album „Złota Owca” zostanie wydany nakładem BOR Records. Limitowaną wersję albumu (CD z limitowanym opakowaniem + instrumentale + wlepki) zamawiać możecie tylko na stronie www.borshop.pl.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: