Penx i Kudel zapraszają do „Dissneylandu”

Opublikowano: 25/10/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Powrót Penxa powoli staje się faktem. Krakowski raper wraca po 2 latach przerwy, a do sieci wleciał dziś drugi, tytułowy singiel z płyty na bitach Kudla.

Od premiery poprzedniego albumu Penxa, zatytułowanego „Dissorder”, minęły ponad 2 lata. Równo od 2 tygodni jednak wiemy już, że nowy projekt jest w drodze. Krakowski raper nagrał album w duecie z Kudlem i 11 października opublikował pierwszy singiel, promujący go.

Dziś na kanale NWD Label pojawił się drugi singiel od Penxa i Kudla. Numer nazywa się „Dissneyland” i jest tytułowym utworem z płyty. Wraz z nim duet zaserwował nam garść informacji odnośnie wydawnictwa. I tak, dowiedzieliśmy się, że całość liczyć 12 utworów + bonus track w postaci „Braggera 7”. Tracklista „Dissneylandu” zdradza liczbę oraz tytuły numerów, natomiast goście ujawniani będą stopniowo.

NWD Label uchyliło też kolejnego rąbka tajemnicy odnośnie tego, czego możemy spodziewać się po albumie:

„Nowe, drillowe i świeże brzmienie, połączone z szerokim wachlarzem skilli, masą obserwacji i przemyśleń ubranych w niebanalne celne linijki oraz metafory. Płyta Dissneyland, jest płytą koncepcyjną, pokazującą nam zepsucie świata. Jest emocjonalnym rollercoasterem, opartym na ostatnich kilku latach obserwacji rapera.”

Dziś ruszył również preorder „Dissneylandu”. Album zamówić można tu. Premiera zaplanowana jest na 10.12.2021.

Penx/Kudel – Dissneyland
1. Księga dżungli
2. Iniemamocni feat. ???
3. Dissneyland
4. Kopciuszek
5. Mickey Mauser ft. ???
6. Dalmatyńczyk
7. Piękna i bestia
8. Herkuless ft. ??? & ???
9. Syrenka Police
10. Pinokio
11. Kurewna Ścieżka ft. ???
12. Michaś Pan
13. Bragger 7 (Bonus track)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: