Pezet w listopadzie zagra we Wrocławiu i Warszawie

Opublikowano: 06/10/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jak informuje managment Pezeta, ze względu na ograniczenia związane z trwającą pandemią, przeniesione zostały koncerty w ramach trasy Magenta Tour we Wrocławiu i w Warszawie na nowe, weekendowe daty.

Koncerty odbędą się 14-go listopada w Warszawie oraz 22-go listopada w Warszawie. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi, w każdym z miast odbędą się dwa koncerty jednego dnia przy salach zapełnionych w 50%. Żeby dać fanom większe szanse na dopasowanie terminów, organizatorzy zdecydowali o przesunięciu dat, które wypadały w środku tygodnia na weekendowe terminy. Tym samym organizatorzy chcą zapewnić jak największej ilości fanów możliwość uczestnictwa w wydarzeniach .eBilet w ciągu najbliższych dni prześle mailowo do osób, które podjęły decyzję o zachowaniu biletów szczegółowe informacje dotyczące wyboru konkretnej godziny koncertu oraz nowych miejsc. Ostatnie bilety do nabycia pod linkiem: https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/pezet/.

Pezet-Magenta-Tour-Wrocław-Warszawa

Trasa Magenta Tour to efekt spektakularnego sukcesu grudniowego koncertu Pezeta w stołecznym Torwarze w 2019 roku. Podczas trasy promującej jego ostatni album „Muzyka Współczesna” raper wystąpił w Gdyni i Katowicach. Pandemia i związane z nią obostrzenia przerwały zaplanowane koncerty, a jednocześnie pozwoliły skupić się Pezetowi na kolejnych pomysłach. Efekt jednego z nich, wydany w limitowanej wersji kolekcjonerski box „Muzyka Współczesna Extended”, ukaże się już 27 listopada. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: http://www.pezet81.pl/.
W oczekiwaniu na spotkanie na żywo, polecamy natomiast przypomnieć sobie grudniowy koncert „Pezet –Muzyka Współczesna” dostępny serwisie w HBO GO.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: