Premierowy koncert Płomienia 81 jest tu

Opublikowano: 22/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W ramach Ballantine’s True Music Stage, w ubiegłym tygodniu, Pezet i Onar w niecodziennych warunkach zagrali premierowo materiał z najnowszej płyty Płomienia 81, wydawnictwa zatytułowanego „Szkoła 81”. Po występie odbyło się spotkanie z artystami, podczas którego po raz pierwszy mieli okazję wypowiedzieć się na nieporuszane do tej pory tematy.

Sam koncert Pezet i Onar zagrali w pełnym siedmioosobowym składzie scenicznym. Obok numerów z albumu „Szkoła 81” takich jak „Maradona”, „20 to już nie 04” czy „Popiół” z gościnnym udziałem Kabe duet wykonał również starsze numery Płomienia 81 jak „Powiedz na osiedlu” i „WWA” czy „Re-fleksje” i „Ukryty w mieście krzyk” z kultowej „Muzyki Klasycznej” Pezeta i NOON’a oraz „Od Lat” z „$uperelak$u” Onara i O$ki. Specjalnie przygotowane wizualizacje i oprawa koncertu dodawała energii wydarzeniu, a po jego zakończeniu na trwającym przez cały czas czacie posypały się gratulacje i prośby o bisy.

Po koncercie odbyło się również spotkanie z duetem Płomień 81. To wtedy Pezet i Onar mieli okazję wypowiedzieć się na tematy związane z występowaniem we współczesnych, osobliwych realiach oraz planach na przyszłość, również tych solowych Pezeta. Nie zawsze odpowiadali wprost, zawsze jednak do bólu szczerze. Pełne nagranie z koncertu Płomienia 81 na Ballantine’s True Music Stage wraz z rozmową z artystami znajdziecie pod tym linkiem: https://www.facebook.com/BallantinesPoland/videos/674781596707181/?vh=e&d=n.

A już 1-go lipca koncert w ramach cyklu Ballantine’s True Music Stage zagra Rasmentalism, który wykona premierowo utwory z najnowszego albumu, wydanego w zeszłym tygodnia krążka „Geniusz”. Wydarzenie transmitowane będzie na oficjalnym fanpage’u Ballantine’s: https://www.facebook.com/BallantinesPoland/

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: