Przekaz dnia w nowym kawałku Tedego i Sir Micha!

Opublikowano: 09/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Czarodzieje z NWJ prezentują pierwszy singiel zwiastujący najnowszy materiał od Tedego i Sir Micha „SKRRRT”.
Klip nakręcony został do szalonego kawałka „REZZI (LATA DANS)”. Opinie na temat samego singla będą zapewne spolaryzowane w podobnym stopniu jak opinie o samych ich autorach, nie można jednak „REZZI” odmówić jednego, to buja jak złe, a ten refren…siada tak mocno, że zostaje w głowie na długo po ostatnich sekundach tracku! To ma być wyluzowane, letnie i takie właśnie jest! Premierę wydawnictwa „SKRRRT” zapowiedziana została z resztą na pierwszy dzień wakacji, co sygnalizuje nam, że spodziewać możemy się materiału idealnego na letnie melanże!

Ale o co chodzi z tym przekazem dnia? Odpowiedzi szukać należy na profilach społecznościowych Tedego, który w dzień premiery klipu pokusił się o małe wyjaśnienie do zaprezentowanego singla:

 

Powyższy post już chwilę po opublikowaniu zdążył narobić lekkiego szumu informacyjnego, dzisiaj więc otrzymaliśmy od jego autora poniższe dementi:

DOBRZE DO BANGLA I TYLE💥

TO MILO ZE PORTALE PODCHWYCILY WCZORAJSZA INFORMACJE O „PRZEKAZIE DNIA” JEDNAK CHCE Z GORY UPRZEDZIC, ZE DOTRZYMALEM SLOWA KTORE DALEM WINIEMU W WYWIADZIE I NA CALEJ PLYCIE NIE PADA SLOWO „PRZEKAZ” ORAZ NIE MA O TYM MOWY😋 O „ODKUCIU” TEZ Z RESZTA…😘😘😘😘😘

SKRRRT

Klip do „REZZI (LATA DANS)” jak i nagrania na zbliżające się SKRRRT” zrealizowane zostały podczas pobytu ekipy NWJ w czeskiej Pradze, gdzie na specjalnie zaaranżowanym „trap hałsie” oprócz tworzenia nowych kawałków działy się iście szalone rzeczy! Oglądać je mogliście w pierwszym sezonie vloga SKRRRTV, którego ruszył już drugi sezon.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: