R.A. the Rugged Man wkrótce wyda nowy album

Opublikowano: 11/03/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Powiedzieć, że R.A. the Rugged Man rozpieszcza swoimi nowymi muzycznymi dokonaniami nie można na pewno. Nowe nagrania otrzymujemy zbyt rzadko, długogrające wydawnictwa jeszcze rzadziej. Dlatego też każdego wypatrujemy jak nadchodzącej wiosny, i z każdego cieszymy się równie bardzo.

Pan Thorburn wydał zaledwie dwa długogrające krążki oraz jedną kompilacyjną płytę. Sytuacja na szczęście zmieni ma się 17-go kwietnia, gdyż na ten dzień R.A. the Rugged Man zaplanował premierę swojego nowego LP. Siedem lat po wypuszczeniu swojego ostatniego, jak dotąd, albumu, krążka zatytułowanego „Legend Never Die”.
Nowy materiał zatytułowany został „All My Heroes Are Dead”, a my właśnie otrzymaliśmy drugi singiel wraz z klipem zwiastujący to wydawnictwo. Jest to numer zatytułowany „Wondering (How To Believe)”, za produkcję którego, wykorzystującą sampel z Davida Mylesa, odpowiada Classified.

Najnowszy album R.A. the Rugged Mana zapowiadany jest jako najlepsze dzieło w dotychczasowym muzycznym dorobku Richarda Andrew Thorburna. Album „All My Heroes Are Dead” stanowić ma także gniewną zemstę R.A. wymierzoną w społeczeństwo, które porzuciło pamięć o bohaterach i legendach, pozostawiając je pewnemu zapomnieniu przez dalsze pokolenia. Otrzymać mamy również pełne spektrum raperskich umiejętności i talentu Rugged Mana! Czekamy bardzo, a po preorder odsyłamy Was na www.ratheruggedman.net.

R.A.-the-Rugged-Man-All-My-Heroes-Dead-album-cover-art
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: