Raekwon i N.O.R.E. gościnnie u Ericka Sermona

Opublikowano: 16/04/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ponad rok temu Erick Sermon zapowiedział swój nowy, całkiem nieźle obstawiony gośćmi, producencki album. Wydanie albumu Zielonooki Bandyta uzależnił jednak od uzbierania w serwisie crowd-foundingowym 60 tysi dolarów. I wszystko wskazuje na to, że album „Vernia” ukaże się już w ten piątek.

Premierę tajemniczego materiału poprzedziło natomiast wypuszczenie kolejnego singla. Nagranego, dodajmy, w mocno konkretnym towarzystwie. Do wspólnego numeru zaproszeni bowiem przez gospodarza zostali Raekwon oraz N.O.R.E. Efektem tego spotkania na beacie Boogeymana jest kawałek zatytułowany „My Style”.

Fanom klasycznych brzmień numer z pewnością zaostrzy apetyt na więcej. W końcu po takiej porcji rapowego mięcha z soulowym posmakiem przygotowanej przez takich mistrzów ceremonii jak The Chef, Noreaga i E-Double można tylko zgłodnieć. Na danie główne nie będziemy musieli czekać już zbyt długo. Jak poinformował producent i raper z Brentwood, jego najnowszy album ukaże się już 19 kwietnia, czyli w najbliższy piątek. Początkowo „Vernia” trafi na platformy streamingowe, wersje fizyczne do nabycia będą natomiast pod koniec maja.

Easy Erick informację tą przekazał za pośrednictwem serwisu Kickstarter, na którym prowadzona była cała akcja gromadzenia funduszu na wydanie materiału. A my dodamy, że Erick Sermon na swój najnowszy krążek zaprosił takich graczy jak m.in. AZ, Pharell Williams, Too Short, Styles P, Ghostface Killah, Big K.R.I.T., Devin The Dude, Kid Capri, Method Man, Redman, Mr. Cheeks oraz nieżyjącego już niestety Craig Macka.

Erick-Sermon-Vernia-album-cover

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: